PIERWSZY TAKI PROGRAM O NOTOWANIU

Będziesz lepiej myśleć, więcej zapamiętywać i wyciągać bardziej wartościowe wnioski.

Dlaczego powstał program Lepsze Notatki?

Dobre notatki pomagają zapamiętać więcej z książek, łączyć informacje z różnych źródeł oraz umiejętnie tę wiedzę wykorzystać.

Od kilkunastu lat pracuję nad tym, aby działać bardziej intencjonalnie i skutecznie. Inwestuję swój czas w wiele obszarów, a jednym z nich są notatki. Lepsze notatki sprawiają, że więcej zapamiętuję, lepiej myślę, szybciej się uczę i tworzę lepsze treści. Czasami pokazuję swoje notatki i zwykle dostaję pytania o to jak zaczynałem, jakich narzędzi używam, jakiego systemu organizacji notatek i jak je przetwarzam. Zebrałem te wszystkie pytania i odpowiedziałem w formie tego programu - chcę pomóc wielu osobom lepiej notować, a przez to skuteczniej działać i wyciągać wnioski.

Kim jestem?

Nazywam się Dominik Juszczyk, pomagam intencjonalnie i skutecznie, osiągać cele, wykorzystując talenty.

W swojej filozofii osobistej – dokumencie, który tworzę, aby opisać, jak chcę działać i myśleć – mam zapisane, że jestem tatą, przyjacielem, stoikiem i biegaczem. Jestem też pasjonatem i specjalistą od produktywności z wykorzystaniem talentów oraz sprawdzonych przeze mnie technik i narzędzi do efektywnego działania. Jestem certyfikowanym trenerem Instytutu Gallupa oraz certyfikowanym facylitatorem. Nieustannie szukam sposobów na mądre i intencjonalne działanie i świadomie buduję nawyki. Lubię myśleć, że jestem w drodze – wciąż przyglądam się temu, co jest dla mnie ważne, eksperymentuję i wyciągam wnioski. Uwielbiam rozmawiać! Moje talenty to indywidualizacja, organizator, uczenie się, empatia i intelekt.

Co zyskasz dołączając do programu?

1

Określisz w jakim obszarze potrzebujesz lepszych notatek.

2

Dowiesz się co to dla Ciebie oznacza.

3

Będziesz wiedzieć po czym poznać, że notujesz lepiej.

Samodzielnie dobierzesz moduły programu, które zawierają odpowiadające Ci treści.

Wszystko po to, żeby twoje notatki były lepsze.

Co otrzymasz?

0

10 modułów prowadzących Cię od podstaw notowania, aż po zaawansowane systemy organizacji notatek

0

36 kroków, które przybliżają różne aspekty notowania

0

ponad 65 video i zdjęć wraz z przykładami

oraz

Dziennik Programu

Przestrzeń do wymiany myśli z innymi uczestnikami kursu

Dostęp do wszystkich przyszłych aktualizacji programu

Co znajdziesz w środku?

Zadasz sobie pytania, co to znaczy lepsze notatki oraz określisz po czym poznasz, że notujesz w lepszy dla siebie sposób.

Lepsze notatki to program, z którego można wybierać jak z menu. Warto przedtem poznać swoje potrzeby i określić od czego zaczynasz. Dzięki temu, wybierzesz te elementy, które są Ci najbardziej potrzebne.

Przeglądniemy razem różne sposoby notowania. Pokażę Ci, z czego ja korzystam i będziesz mieć okazję porównać to z Twoim systemem notowania.
Istnieje wiele dobrze opisanych systemów notowania, które pomagają w różnych sytuacjach. Warto je znać i mieć w swoim narzędziowniku, aby móc z nich korzystać w dobry dla siebie sposób.
Czasami wystarczy mała sztuczka, dzięki której notowanie staje się łatwiejsze i skuteczniejsze. Przybliżę Ci różne elementy, z których korzystam i które znam. Wybierzesz niektóre z nich dla siebie.
Po wielu latach doskonalenia notowania wiem, że równie ważne jak narzędzia, a może nawet ważniejsze, są nawyki związane z notowaniem. Sprawdzisz, które nawyki warto zbudować wkoło Twojego systemu notowania.
Często słyszę pytania, z czego obecnie korzystam w kontekście notowania. Nie ukrywam, że często się to zmienia. Ten moduł na bieżąco będzie pokazywał (będę go aktualizował), jakie narzędzia wykorzystuję w notowaniu.
Notowanie może być początkiem PKM, czyli Personal Knowledge Management System. W tym module poznasz niektóre zaawansowane sposoby organizacji notatek.
W tym module, z czasem, będą pojawiały się wywiady z osobami, które organizują notatki na swój sposób. Będziemy mogli się zainspirować tym jak inni budują swoje systemy notowania.

Możesz kupić dostęp na dwa sposoby

CENA

99 ZŁ

CENA

110 ZŁ

Pytania i odpowiedzi

Dlaczego program, a nie kurs?

Kurs zwykle przechodzi się od początku do końca. Zakładam, że osoby dołączające do tego programu mają różną wiedzę o notowaniu. Przygotowałem go tak, aby można było zacząć od dowolnego modułu i rozwijać swoje notatki niezależnie od tego z jaką wiedzą i doświadczeniem zaczynasz.

Jak często masz zamiar aktualizować program?

Zależy to od tego, jak bardzo będzie się zmieniało moje podejście do notowania. Jeżeli przetestuję i wdrożę jakieś nowe podejście do notowania, to będzie to odzwierciedlone w przeciągu kilku tygodni w tym programie.

Dla kogo ten program nie jest?

Zależy to od tego, jak bardzo będzie się zmieniało moje podejście do notowania. Jeżeli przetestuję i wdrożę jakieś nowe podejście do notowania, to będzie to odzwierciedlone w przeciągu kilku tygodni w tym programie.

Zastanawiasz się? Napisz!

NIE CZEKAJ!

Zacznij lepiej notować

© 2021 Dominik Juszczyk