PIERWSZY PROGRAM O PROWADZENIU NOTATEK

Będziesz lepiej myśleć, więcej zapamiętywać i wyciągać bardziej wartościowe wnioski.

Dlaczego powstał program Lepsze Notatki?

Dobrze sporządzone notatki ułatwiają zapamiętywanie więcej z książek, łączenie informacji z różnych źródeł oraz umiejętne wykorzystanie zdobytej wiedzy.

Od kilkunastu lat pracuję nad tym, aby działać bardziej intencjonalnie i skutecznie. Inwestuję swój czas w wiele obszarów, a jednym z nich jest sporządzanie notatek. Dobrze przygotowane notatki sprawiają, że więcej zapamiętuję, efektywniej myślę, szybciej się uczę i tworzę lepsze treści. Czasami pokazuję swoje notatki podczas szkoleń i często zadawane mi są pytania o to jak zaczynałem, jakich narzędzi używam, jaki system organizacji notatek stosujęi jak je przetwarzam. Na wszystkie te pytania odpowiedziałem tym programem. Chcę pomóc wielu osobom, aby udoskonaliły swój system prowadzenia notatek, a przez to skuteczniej działały i wyciągały bardziej wartościowe wnioski.

Kim jestem?

Nazywam się Dominik Juszczyk, codziennie pokazuję wartość intencjonalnego życia.

Jestem tatą, przyjacielem, stoikiem i biegaczem. Lubię myśleć, że jestem w drodze. Pasjonuje mnie produktywność i efektywne działanie. Nieustannie szukam sposobów na mądre i intencjonalne działanie. Testuję narzędzia, które to wspierają i jest ich całkiem sporo:

1. Talenty i mocne strony pomagają zrozumieć, jaki sposób działania jest nam najbliższy oraz jak efektywnie korzystać z tego, co mamy dostępne. Pomagam w tym moim klientom, tworząc zespoły oparte na mocnych stronach.

2. Uwielbiam sprawdzać różne techniki produktywności, a potem dzielić się wnioskami z moich eksperymentów.

3. Modele mentalne pomagają dobrać właściwy sposób myślenia do rozwiązania problemów, podjęcia decyzji lub zaprojektowania podejścia do osiągnięcia celu. Sprawdzam je na sobie, a potem upraszczam i daję innym gotowe do użycia.

4. Uważność pomaga w tym wszystkim – zauważaniu tego co ważne, co emocjonalne, utrzymywaniu równowagi między pracą a odpoczynkiem.

Dzielę się doświadczeniami, łączę ludzi, buduję postawę dawcy, a robię to wszystko, by każda z pracujących ze mną osób miała szansę na rozwój.

Co zyskasz dołączając do programu?

1

Określisz, w jakim obszarze potrzebujesz notatek.

2

Dowiesz się, czym są dla Ciebie „lepsze” notatki i sprawdzisz swoje postępy w notowaniu.

3

Poznasz szereg sposobów na tworzenie przydatnych notatek.

Samodzielnie dobierzesz te moduły programu, które zawierają treści odpowiednie dla Ciebie.

Wszystko po to, żeby Twoje notatki były lepsze.

Co otrzymasz?

0

10 modułów, które poprowadzą Cię od podstaw sporządzania notatek, aż po zaawansowane systemy ich organizacji.

0

57 kroków, które przybliżą Ci różne aspekty notowania.

0

Ponad 70 nagrań video i zdjęć wraz z przykładami

oraz

Dziennik programu.

Przestrzeń do wymiany myśli z innymi uczestnikami programu.

Dostęp do wszystkich aktualizacji programu.

Co znajdziesz w środku?

Zadasz sobie pytanie, co rozumiesz przez udoskonalony system prowadzenia notatek oraz dowiesz się, jak rozpoznać to, że Twój sposób sporządzania notatek uległ poprawie

Lepsze notatki to program, z którego można wybierać jak z menu. Warto przedtem poznać swoje potrzeby i określić od czego chcesz zacząć. Dzięki temu, wybierzesz te elementy, które są Ci najbardziej potrzebne.

Razem przeglądniemy różne sposoby notowania. Pokażę Ci, z czego korzystam ja i będziesz mieć okazję porównać to z Twoim systemem notowania

Istnieje wiele dobrze opisanych systemów notowania, które pomagają w różnych sytuacjach. Warto je znać i mieć w swoim narzędziowniku, aby móc z nich skorzystać w odpowiednim momencie.

Czasami wystarczy mała sztuczka, dzięki której prowadzenie notatek stanie się łatwiejsze i skuteczniejsze. Przybliżę Ci różne triki, które znam i z których korzystam. Możesz zacząć stosować niektóre z nich.

Różne metody notowania z książek, przetwarzania notatek i ich łączenia.

Po wielu latach doskonalenia sposobów sporządzania notatek wiem, że równie ważne jak narzędzia, a może nawet ważniejsze od nich, są nawyki związane z notowaniem. Sprawdzisz, które nawyki warto wprowadzić do Twojego systemu prowadzenia notatek.

Często zadawane są mi pytania o to, z jakich narzędzi korzystam, aby stale udoskonalać mój system prowadzenia notatek. Nie ukrywam, że często je zmieniam. W tym module na bieżąco będę pokazywał, jakie sposoby prowadzenia notatek aktualnie testuję.

Notowanie może być początkiem PKMS, czyli Personal Knowledge Management System. W tym module poznasz kilka zaawansowanych sposobów organizacji notatek.

W tym module pojawią się wywiady z osobami, które organizują notatki na swój własny sposób. Będziemy mogli zainspirować się tym, jak inni budują swoje systemy notowania.

Dwa sposoby wykupienia dostępu do programu

CENA

129 ZŁ

CENA

399 ZŁ

Pytania i odpowiedzi

Dlaczego program, a nie kurs?

Kurs zwykle przechodzi się od początku do końca. Zakładam, że poziom wiedzy o sporządzaniu notatek u osób dołączających do tego programu jest różny. Przygotowałem go tak, aby można było zacząć od dowolnego modułu i udoskonalać swoje notatki niezależnie od tego z jaką wiedzą i doświadczeniem zaczynasz.

Jak często masz zamiar aktualizować program?

Zależy to od tego, jak bardzo będzie się zmieniało moje podejście do prowadzenia notatek. Jeżeli przetestuję i wdrożę jakiś nowy sposób, to będzie to zostanie to odzwierciedlone w  programie.

Dla kogo ten program nie jest?

Jeśli masz już opracowany skuteczny system prowadzenia notatek możliwe, że lepiej będzie pozostać przy tym, co dobre i sprawdzone i nie musisz angażować się w poznawanie nowych metod notowania. Przeglądnij dokładnie spis modułów i daj sobie czas na podjęcie decyzji.

Zastanawiasz się? Napisz!

NIE CZEKAJ!

Zacznij prowadzić lepsze notatki

© 2022 Dominik Juszczyk