Intencjonalnie

Platforma społecznościowa, gdzie możesz pracować nad swoją produktywnością. Zacznij rzeczywiście realizować projekty, a nie tylko je planować.

Masz poczucie, że marnujesz za dużo czasu?

Chcesz działać skutecznie, wybierać to, co ważne, realizować projekty i cele, rozwijać się, przytłacza Cię codzienność?

Wkurza Cię, że czytasz kolejne książki i robisz kolejne kursy, ale nic z tego nie wychodzi?

Chcesz wybrać to, co ważne, ale jest tego za dużo?

Chcesz widzieć postęp – w końcu mieć poczucie, że oprócz codziennych rzeczy robisz to, co istotne?

Masz mnóstwo obowiązków?

Chcesz pogadać i odbić myśli od ludzi, którzy myślą podobnie, ale nie masz takiego grona?

Super byłoby mieć zaufane grono, w którym możesz o tym wszystkim porozmawiać, ale też które pomoże Ci naprawdę zacząć wprowadzać zmiany?

Intencjonalnie
to miejsce dla Ciebie!

Przestaniesz już tylko planować, ale przede wszystkim zaczniesz realizować to, co jest dla Ciebie ważne! I nie będziesz w tym sama/sam – podobnie myślący
ludzie będą Cię wspierać!

Opinie Intencjonalnych

Dzięki społeczności Intencjonalnie zdałam sobie sprawę, co jest dla mnie ważne, i zaczęłam krok po kroku wprowadzać zmiany w swoim życiu.

Czuję, że odzyskałam sprawczość. Mam poczucie, że na co dzień działam świadomie.

Odkryłam, że są ludzie, którzy myślą podobnie, którzy lubią rozmawiać na podobne tematy, którzy nie boją się zadawać sobie trudnych pytań, stawiać sobie wyzwań, obserwować siebie. A to poprawiło moje relacje z osobami wkoło mnie – w rodzinie, w pracy.

Dzięki pracy z ludźmi w społeczności, wspólnemu robieniu kursów, wyzwań i 12-tygodniowego roku w końcu zacząłem widzieć efekty swojego działania.

Moje plany nie są już tylko planami, tylko rzeczywiście je realizuję!

W Intencjonalnie dostaniesz wsparcie i narzędzia

które sprawią, że przestaniesz frustrować się poczuciem zmarnowanego czasu i zaczniesz intencjonalnie realizować wybrane przez siebie zadania.

4 kursy tematyczne

Wspólnie przerabiamy kursy, w których krok po kroku przejdziesz przez przygotowany przeze mnie proces.

Dzięki temu nie tylko planujesz ale i wdrażasz!

Rozwijaj swoje talenty

Raz w miesiącu spotykamy się online ze społecznością i wspólnie pracujemy nad wybranym obszarem związanym z talentami Gallupa.

Dzięki temu nie tylko planujesz ale i wdrażasz!

Wydarzenia tematyczne

Raz w miesiącu spotkamy się na spotkaniu live, w czasie którego będzie można zadać mi dowolne pytania oraz podyskutować na dowolny temat.

W każdym miesiącu czytamy jedną ksiązkę, którą potem wspólnie podsumowujemy i staramy się wyciągnąć jak najwięcej dla siebie.

Raz w miesiącu spotykamy się online ze społecznością i wspólnie pracujemy nad wybranym obszarem związanym z talentami Gallupa.

Dyskusje

W Intencjonalnie znajdziesz nieograniczoną przestrzeń na prowadzenie dyskusji. W każdej chwili możesz zadać pytanie w temacie:

i rozkręcić żywą dyskusję z osobami takimi jak Ty!

Co jeszcze znajdziesz w Intencjonalnie?

Wyzwania miesiąca

Będziesz uczestniczyć w prowadzonym przeze mnie wyzwaniu, które pomoże Ci zbudować nawyk, przetestować nowe podejście lub nabyć nową wiedzę.

Blogowanie - pierwsze kroki

Możesz w bezpiecznej przestrzeni przetestować swoje pomysły na wpisy na blogu. Sprawdzisz reakcje innych, zobaczysz, czy dobrze publikuje Ci się regularnie. Gdy będziesz gotowy(-a) ruszysz ze swoim blogiem w świat.

Spontaniczne live’y

Nie zawsze działamy zgodnie z planem. Kiedy pojawia się czas i temat, z którym chcę się podzielić ze społecznością wchodzę na intencjonalnie i zapraszam do spotkania. Po każdym z nich tworzone będą streszczenia.

Spotkania towarzyskie

Czasami dobrze porozmawiać też na żywo, bez z góry określonego tematu. Tak by się lepiej poznać i zadać pytania nie tylko mi, ale dowiedzieć się też czegoś więcej o pozostałych członkach społeczności.